Koronawirus – chroń tych, których kochasz najbardziej

Pieczątka Protect Kids - chroń tych, których kochasz najbardziej!
 Coronavirus rozprzestrzenił się w całej Europie, szkoły i przedszkola zostały zamknięte. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła pandemię. Trudno precyzyjnie określić czas, kiedy to zagrożenie minie. Stanęliśmy przed wielkim wyzwaniem. By zmniejszyć zagrożenie, coraz więcej ludzi pracuje z domu (Home Office), jednocześnie opiekując się swoimi dziećmi. By chronić dzieci przed coronawirusem, rodzice muszą wyrobić u swoich pociech nawyk prawidłowego mycia rąk.

PODSTAWĄ JEST REGULARNE, DOKŁADNE A PRZEDE WSZYSTKIM ODPOWIEDNIO DŁUGIE MYCIE RĄK WODĄ I MYDŁEM. TO PODSTAWOWE ZALECENIE ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA. PRZEZ BRUDNE RĘCE PRZENOSIMY WIRUSA DO ORGANIZMU

Jak wytłumaczyć naszym Milusińskim, że prosta, nudna z pozoru czynność mycia rąk, jest kluczowa dla naszego zdrowia i życia?

Znaleźliśmy sposób by pomóc rodzicom chronić ich dzieci pokazując, że poprawne mycie rąk może być dobrą zabawą.
 
 
 Jesteśmy bezpieczni! 
 
JAK TO DZIAŁA

Przybij pieczątkę z Monster Virusem wewnątrz i na wierzchu dłoni dziecka. Pozostaw na około 10 sekund do wyschnięcia. Teraz niech dziecko myje ręce bardzo dokładnie i tak długo, aż Monster Virus zniknie z jego dłoni. Powtarzaj te czynności wielokrotnie w ciągu dnia. Pamiętaj! Chronisz zdrowie i życie swojego dziecka.
 
 Jak to dziala 
 To naprawdę bardzo proste! Bądź bohaterem – chroń siebie i swoich przyjaciół. Mycie rąk to podstawa, a teraz możesz nauczyć się tego w zabawny sposób.
Przybij pieczątkę z podobizną Monster Virusa na dłoniach. Policz wolno do dziesięciu. Weź ulubione mydło, odkręć wodę – proszę bardzo! Myj ręce tak długo i dokładnie, aż podobizna potworka zniknie z twoich dłoni. Baw się – powtarzając tę czynność wielokrotnie w ciągu dnia.

Pamiętajcie, według Światowej Organizacji Zdrowia mycie rąk wodą i mydłem to najlepsza metoda ochrony.
 
 
PIECZĄTKA

Pieczątka Protect Stamp jest wyprodukowana w EU z rodzimych surowców przy zastosowaniu nowoczesnych technologii.
To produkt wysokiej jakości.
pieczatka  
OPAKOWANIE
Przezroczysty, odporny blister z perforacją.

WYMIARY BLISTRA:
Długość: 190 mm
Szerokość: 75 mm

Waga: 120g
Opakowanie: zbiorcze – 25 SZT

opakowanie
 
 
PIECZĄTKA PROTECT KIDS Z OCHRONĄ ANTYBAKTERYJNĄ MICROBANOchrona antybakteryjna MICROBANOchrona antybakteryjna Microban daje Pieczątce Protect KIDS dodatkową warstwę ochrony przed szkodliwymi bakteriami. Zastosowana bezpośrednio w procesie produkcji, ochrona antybakteryjna Microban zapobiega rozwojowi szkodliwych bakterii. Uwaga: Powłoka MICROBAN nie chroni przed Coronawirusem.
 
 
NIESZKODLIWY TUSZNasza pieczątka Protect KIDS jest wyposażona w testowany dermatologicznie tusz. Oznacza to, że używamy tuszu do stemplowania, który jest nieszkodliwy dla skóry. Każda poduszka tuszująca wystarcza na około 3000 odbić lub 5-6 odbić dziennie x 500 dni.Ochrona antybakteryjna MICROBAN